Vystavovatelé 2016

www.zpmvcr.cz Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je největší zaměstnanecká zdravotní pojišťovna v zemi otevřená všem občanům. ZP211 je ekonomicky zdravou a stabilní institucí, která se stará o téměř 1 300 000 spokojených klientů a svoji filozofii staví především na podpoře prevence a propagaci zdravého životního stylu. Pro své klienty nabízí řadu zajímavých bonusů a produktů. Za zmínku stojí určitě preventivní programy pro celou rodinu, unikátní produkt „Karta života“, projekt „www.ZdraviJakoVasen.cz „ nebo „Program slev a výhod“. Informujte se o všech výhodách a možnosti registrace u ZP MV ČR na našich stránkách.

www.dentsmile.cz Zubní centrum DentSmile se specializuje na celkovou zubní péči nevyjímaje estetickou stomatologii, implantáty, parodontologii a zubní hygienu. Klade důraz na prevenci zubních kazů a paradentózy a nabízí precizní ošetření. Personál zubního centra je neustále školen k nejmodernějším postupům na evropské úrovni. DentSmile je tu pro Vás.

www.optikakrejci.cz Oční optika Bohuslava Krejčí je moderní firmou s třemi pobočkami v Třebíči. Provádí měření zraku zkušenými optometristy. Specializují se multifokální brýle a kontaktní čočky. V této optice naleznete široký výběr trendy obrub a slunečních brýlí. Individuální přístup k zákazníkovi je samozřejmostí.

www.agenturarr.cz Rodina Ráčkova se zabývá výrobou a prodejem v gastronomii a stojí za nimi výsledky, jako je vlastní cukrárenská výrobna, občerstvení a lahůdkářství v Náměšti nad Oslavou. Jejich nejnovějším projektem je Domácí řeznictví, které je od října 2015 nově otevřeno v Třebíči naproti hotelu Atom na ulici Velkomeziříčská. Jejich výrobky jsou poctivé, vyráběny dle starých osvědčených receptur a především dělané srdcem. Se svými výrobky vyhráli několik soutěží a pro svoji kvalitu, jsou zváni k přednáškám a prezentacím po celé České republice. Kromě výroby a prodeje, poskytují v Náměšti nad Oslavou profesionální kuchařské kurzy pro veřejnost.

www.ozs-ji.cz  Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava. Výhody studia oboru Kosmetička - Kosmetické služby: Během 1. ročníku možnost přestoupit do oboru kadeřník bez rozdílových zkoušek. V prvním ročníku se střídá ve 14 denním cyklu 6 dní teorie a 4 dny odborná praxe (3 dny kosmetika,1den kadeřnictví). Po úspěšném ukončení studia možnost za 1 rok absolvovat obor kadeřník. Možnost absolvovat zahraniční stáže.

HANDicap 2015 je chráněnou dílnou, která od listopadu 2015 zaměstnává osoby zdravotně znevýhodněné na trhu práce.  Náplní této dílny je výroba reklamních a dárkových předmětů. Jedná se zejména o rehabilitační, relaxační pomůcky a wellness výrobky. Našimi odběrateli jsou obchody se zdravotnickými pomůckami, lékárny, wellness a rehabilitační centra, masérské salony, aj. V případě odběratele FIRMY, která si výrobek zakoupí jako reklamní předmět, vyšijeme na základě požadavku na produkt logo firmy. Výhodou nákupu našich výrobků je poskytnutí NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ.

www.ucerniku.cz  Lékárna U Černíků je lékárna s tradicí od roku 1908. 100 let nepřetržitý provoz, odborný přístup, spolehlivost, kvalita. Kromě lékárenského sortimentu se specializuje na doplňky stravy, zdravotní obuv, špičkovou kosmetiku, je zapojena do programu výživového poradenství MEDIDIET a DIETALEGRE, vedoucí ke snížení tělesné hmotnosti zdravou a účinnou cestou. Na velmi populární Neera Detox navazuje a přichází na trh Proteinová metoda. Přijďte se dozvědět víc…

www.purecoco.cz je 100% kokosová voda získaná z mladých zelených ořechů z Filipín a Brazílie. Kokosová voda je jedním z největších zázraků této planety. Voda se do skořápky dostává dlouhou cestou skrze vlákna stromu, je bohatá na minerální látky, neobsahuje tuk ani cholesterol. Díky přirozené rovnováze draslíku a sodíku hydratuje lépe než sportovní nápoje, napomáhá správnému spalování, tedy i rychlejšímu hubnutí a výrazně posiluje lidskou imunitu.

www.deichmann.com Společnost DEICHMANN nabízí módní dámskou, pánskou a dětskou obuv a doplňky pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě a za trvale nízké ceny. Díky tomu je největším evropským maloobchodním prodejcem obuvi s více než stoletou tradicí.Mezi nejznámější značky dámské obuvi v prodejnách DEICHMANN patří Graceland, 5th Avenue a Catwalk. Muži mohou vybírat mezi výrobky značky Memphis One, Gallus či AM Shoes a pro děti jsou určeny modely např. od Bobbi Shoes, Bären-Schuhe a Agaxy. Portfolio uzavírají sportovní značky Victory, Adidas, Nike, Puma i Fila.Nezbytnou součástí nabízeného sortimentu jsou doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek, peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou prostředky pro péči o obuv. Paletu nabízených výrobků potom uzavírají dárkové karty.Na čem společnosti DEICHMANN opravdu záleží, je kvalitní zákaznický servis.Společnost DEICHMANN byla založena v roce 1913 v německém Essenu rodinou Deichmann, v jejímž stoprocentním vlastnictví se i nadále nachází. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003 a má zde více než sto kamenných prodejen, online shop a desetitisíce spokojených zákazníků.

www.apollon-academy.cz Masérská škola s aktreditací MŠMT - kurzy rekvalifikační sportovní masér +  nástavbové kurzy. www.studiokleopatra.cz   Masážní studio + přístroj na hubnutí Galvanic Beauty - hubnutí myostimulátor, vakuová hlavice, galvanická žehlička, tripolarní hlavice. www.apolloncompany.cz Masérská činnost - masáže do firem + domácností

Marie Dokulilová PARFÉMY, Jihlavská brána 6/2, Třebíč
Jana Krejčová MASÉRSKÉ A REKONDIČNÍ SLUŽBY, Jaroměřice n.Rok.
HOLYWUD Pavel Roubec, STUDIO DLOUHÁ ČOČKA - videozáznamy